Ana Sayfa > Haberler ve Etkinlikler > Haberler > Haber

DenDen

5.3.2014

 

DENDEN’E ULUSLARARASI DERNEK’TEN BÜYÜK ONUR…

İstanbul Boğazı’ndaki 5 yıldızlı yatlarıyla Türk turizmine ve Türkiye’nin tanıtımına büyük katkı sağlayan Denden’e Uluslararası dernekten çok özel sertifika…

Uluslararası Les Clefs d’Or Derneği’ne bağlı Türkiye Les Clefs d’OR Derneği’nin her sene vermiş olduğu onursal üyelik sertifikası, Türkiye turizmine ve tanıtımına bulunmuş olduğu katkılarından dolayı, 2014 yılında Denden’e verilmeye layık görüldü.

Asmalımescit’deki Good Mood isimli mekanda düzenlenen törende “Denden” adına sertifikayı firma sahibi Tamer Köseoğlu aldı.

Derneğin Türkiye Başkanı Adnan Öner, onursal üyelik sertifikası takdim töreninde yaptığı konuşmada, ‘Türk turizmine İstanbul Boğazı’nda, harika tekneleri ve beş yıldızlı yatlarıyla hizmet veren Tamer Köseoğlu’na Uluslararası derneğimiz adına onursal üyeliği ifade eden sertifikamızı vermekten mutluluk duyuyorum ve kendisine teşekkür ediyorum’ dedi.

 

Denden teknelerinin sahibi Tamer Köseoğlu da yaptığı konuşmada; “Bu yılki onursal üyeliği bana layık gördükleri için derneğe ve tüm ekibe teşekkür ediyorum” dedi.